Головна » Новини

Новини

Тиждень англійської мови

З 14 по 18 березня у Переорській школі проходив тиждень англійської мови, організатором якого була вчитель Ільніцька Тетяна Вікторівна. Протягом тижня щоденно відбувалися цікаві заходи. Це конкурс стіннівок, присвячених англійським письменникам, поетам, художникам та композиторам, вікторини, різноманітні ігри.  18 березня вчителі школи відвідали відкритий урок англійської мови у 5 класі, який був присвячений темі "Погода". Всі, хто був на уроці, відзначають його наповненість різноманітним дидактичним, роздатковим матеріалом, цікавими для учнів 5 класу завданнями, високу активність школярів, а головне, що учні і вчитель протягом всьго уроку залюбки спілкувались англійською мовою.

20.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Свято для жінок

4 березня у школі відбулося свято, яке підготував учнівський колектив на чолі з класними кервниками Баценком Дмитром Леонідовичем та Гаврищук Людмилою Василівною для дорогих матусь, бабусь, жінок-працівниць школи та дівчат напередодні Міжнародного жіночого дня. Активну участь у підготовці свята прийняли учні 6, 7 та 8 класів, учениця 3 класу Артеменко Даша. У ролі ведучих виступили учні Нечипорук Максим та Селезньов Олександр. Всі учасники  святкового концерту проявили старання, щоб створити святковий настрій глядачам. Були тут і нові відкриття талантів: присутні із захватом слухали гумореки П. Глазового у виконання вчителя зарубіжної літератури Баценка Д. Л., жартівливу пісню "А мій милий, чорнобривий варенничків хоче" у виконанні Цети Романа та Залецької Діани. ліричну пісню "А ми удвох", що виконали Гриневич Михайло та Цета Роман.

 

 

05.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Зональний конкурс учнівської та вчительської творчості

24 лютого творчий колектив школи прийняв учать у зональному мистецькому звіті учнівської та вчительської творчості "Проліски надії", що проходив у Стрижавському НВК-СЗШ І-ІІІ ступенів. Підготували творчий звіт вчителі мізичного мистецтва Бандус С. М. та Маціпура Л. М. Наша школа представила на конкурс 5 номерів, які отримали схвальну оцінку журі, три номери, аце інструментальний номер у виконання Ляшко Аделіни,  літературно-музична композиція "Лист до матері" та вокально-хореографічна композиція "Аист на крыше",  були відібрані до участі в районному конкурсі. 

05.03.2016 | Aдмін | Читати далі

День рідної мови

19 лютого у Переорській школі відбулося урочисте свято до Дня рідної мови, яке підготувала зі своїми вихованцями вчитель української мови та літератури Циба Любов Анатоліївна. Всі присутні на цьому святі змогли поринути в чарівні звуки рідної мови, передані піснями та поетичними рядками, ще раз згадати про своє коріння, свій родовід. Саме такі свята здатні пробудити в юних душах патріотизм, безмежну любов до нашої України-неньки!

05.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Засідання педагогічної ради

29 грудня у школі відбулося планове засідання педагогічної Ради школи. На ньому розглядалися такі питання:

1. Аналіз результатів навчально-виховної діяльності школи у І семестрі 2015-2016 н. р.

2. Результати вивчення ціннісного ставлення до свого "я" через роботу учнівського врядування.

3. Застосування елементів моніторингу на уроках.

4. Використання програмних педагогічних засобів при вивченні навчальних дисциплін.

13.01.2016 | Aдмін | Читати далі

Новорічне свято у нашій школі

25 грудня у школі відбулося чарвне дійство, створене самим учнями та вчителями — казкова вистава "Дванадцять місяців" у початковій школі та "Новорічні пригоди"  у старшій. Особливо глядачам сподобалась вистава, акторами якої виступали учні початкових класів. Діти та їх батьки спостерігали за пригодами дівчинки, яку зла мачуха із своїми доньками відіслала напередодні Нового року до лісу за пролісками. Маленькій героїні допомагали чарівні сніжинки, Снігуронька з Дідом Морозом, брати-місяці. І, звичайно, казка закінчилася щасливо: дівчинка отримала винагороду за доброту  та працьовитість, мачуха та її доньки подобрішали і попросили вибачення, принцеса стала скромнішою та слухняною. Глядачі дуже вдячні маленьким акторам та вчителям Бандус С. М., Кошель О. В., Гриневич Г. д., Ляшко Р. В., Олйник І. Л. за підготовку такого чудового свята.

13.01.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15
Всього новин: 87