Головна » Новини

Новини

Районний семінар вчителів образотвочого мистецтва

28 жовтня у Переорській школі відбувся районний семінар вчителів образотворчого мистецтва,який був присвячений темі "Формування ететичної культури учнів на заадах синтезу різноманітних видів художньої творчості." 

12.11.2016 | Aдмін | Читати далі

Місячник цивільного захисту

На виконання листа Департаменту цивільного захисту Вінницької обласної державної адміністрації "Про проведення місячника цивільного захисту" у Переорській школі протягом вересня-жовтня проведено ряд заходів, метою яких є навчання учнів та працівників школи  поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів. Проведено години спілкування по класах на теми "Поводження з вибухонебезпечними предметами" (3-4, 5-6, 9 класи), "Дії у надзвичайних ситуаціях" (1-2, 7-8 класи), "Противогаз та його використання"(3,4 класи), "Стихійні явища Вінниччини та правила безпеки" (7-9 класи), була проведана зустріч з працівником Замостянської РЕС, який познайомив школярів з правилами електробезпеки. Також проведено навчальну евакуацію по сигналу пожежної тривоги та еккурію до  шкільного бомбоховища (пристосованого приміщення).

09.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Урок пам’яті трагедії "Бабиного Яру"

29 вересня у нашій школі, як і у всіх школах України, було проведено єдиний урок пам’яті Бабиного Яру на якому школярі дізналися про страшні трагічні сторінки історії нашої країни та світу, вшанували пам’ять жертв Голокосту та ще раз усвідомили до яких непоправних наслідків приводять війни, нацистські ідеї про право однієї нації домінувати над іншими.

 

09.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Свято урожаю

23 вересня у Переорській школі було проведено виставку-ярмарок "Свято урожаю", до якого долучилися учні та їх батьки. Виставка проходила у двох номінаціях: "Осінній вернісаж", на який школярами були предтавлені вироби  з природного матеріалу та осінні букети, виготовлені власноруч, та "Дари осені" — змагання на найоригінальніші та найсмачніші страви з осінніх овочів та фруктів. Учасники конкусру проявили фантазію, майстерніть, креативність, а також підприємницькі здібності під час ярмарка. Слід зазначити, що діти у свої вироби вплітали наш український колорит, народні мотиви. 

09.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Олімпійський день у Переорській школі

14 вересня у Перорькій школі відбулся велике спортивне свято "Олімпійький день". У рамках свята учбув проведений Олімпійський урок, присвячений історії Олімпійських ігор. Далі на учнів 5-9 класів чекала захоплююча вікторина.

09.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Конкурс малюнка на асфальті

9 вересня у нашій школі відбувся конкурс малюнка на асфальті, присвячений 25-ій річниці незалежності України. Малюнки, які предтавили учні 1-9 класів були сповнені любові до нашої Вітчизни, діти прявили майстерність, фантазію, зуміли передати красу та багатство нашої природи, відобразили національні символи України, прагнення до миру та щастя.

 

06.10.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15
Всього новин: 87