Головна » Новини

Новини

Відкритий урок з англійської мови

10 грудня 2015 року у відбувся семінар молодих вчителів нашої школи, на якому молодий педагог, вчителька англійської мови Ільніцька Тетяна Вікторівна провела відкритий урок для своїх колег на тему  "Музичні стилі. Мій улюблений музичний стиль" у 8 класі. Урок було проведено на високому рівні. Щоб зацікавити учнів даною темою,  Ільніцька Т. В. запропонувала їм підготуваи проекти-презентації про свій улюбений музичних стиль. Всі учні класу підготували цікаві, змістовні виступи, а головне, що відзначили учителі, що були присутні на уроці, діти охоче спілкувались англійською протягом усього уроку. 

13.12.2015 | Aдмін | Читати далі

День збройних сил України

Учнівське самоврядування нашої школи до Дня збройних сил України організувало  багодійний ярмарок, кошти від якого були витрачені на придбання подарунків пораненим бійцям антитерористичної операції на сході України, що знаходяться на лікуванні у Вінницькому шпиталі.

Напередодні свята, 4 грудня учні разом вчителем історії Сухоруковою О. А. відвідали поранених захисників Вітчизни, привітали їх із наступаючим святом  та вручили ім закуплені  подарунки та гостинці, які передили батьки школярів та вчителі школи. Ми вдячні всім батькам, вчителям та учням, які долучились до цієї потрібної справи!

06.12.2015 | Aдмін | Читати далі

27 листопада у школі День вшанування жертв Голодомору

Наша школа не залишилась остронь від скорботної дати - Дня вшанування пам’яті жертв Голодоморів. Протягом тижня по класах відбувались темаичні години спілкування, організовано виставку у шкільній бібліотеці. Завершився тиждень загальношкільним усним журналос "Запали свічку пам’яті", підготовлений вчителем історії Сухоруковою Оксаною Анатоліївною. Учні школи перейнялися страшними подіями 1933 року в Україні, адже у багатьох родинах залишилися мпогади про ті страшні роки геноциду українського народу. 

29.11.2015 | Aдмін | Читати далі

Тиждень української мови

У Переорській школі з 9 по 13 листопада проходив тижлень української мови, присвячений Дню української писемності. Проятгом тижня у школі відбувалися цікаві свята та заходи: урочиста лінійка до Дня української писемності, перегляд фільму про виникнення української абетки, вікторина, мовний конкурс ім. П. Яцика, по класах відбулися змістовні години спілкування, присвячені рідній мові. 

15.11.2015 | Aдмін | Читати далі

Екскурсія до краєзнавчого музею

Під час осінніх канікул учні 5 класу Переорської школи разом  з класним керівником Сухоруковою О. А. відвідали краєзнавчий музей у м. Вінниця.  Школярам запам’ятались цікаві сторинки  історії обласного центру та області. 

09.11.2015 | Aдмін | Читати далі

Лист захистнику України

Учні Переорської школи до Дня захистника України написали листи воїнам-учасникам АТО. Також ними було зібрано 50 кг яблук, які разом з листами були передані пораненим бійцям у Вінницькому шпиталі. 

24.10.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15
Всього новин: 88