Головна » Новини

Новини

Андріївські вечорниці

13 грудня у школі пройшли традиційні Андріївські вечорниці. Не обйшшлося без пісень, дівочого ворожіння, ізвичайнож, без калити. Закінчилося свято частуваням усіх учасників свята та глядачів.

 

26.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Стоп булінг!

В останній тиждень листопада у школі пройшла низка заходів, присвячених протидії булінгу. По класах були ропведені години спілкування, тренінги, перегляди мультфільмів у молодшій школі. Питання висвітлювалось на батьківських зборах.

Захід "Стоп булінг" у 9 класі.

26.02.2019 | Aдмін | Читати далі

День української писемності і мови

9 листопада 2018 року у школі пройшов мовознвчий квест для учнів 5-9 класів та конкурс плакатів, присвячених українській мові, організовані вчителем української мови і літератури Цибою Любов Анатоліївною. Також учні 8-9 класів написали Всеукраїнський радіодоктант.

 

26.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо Цету Романа з перемогою на виборах голови учнівського самоврядування!

8 вересня 2017 року в Переорській школі вдбулись вибори голови учнівського самоврядування. За результатами підрахункіів голосів перемогу отримав учень 8 класу Цета Роман. Вітаємо переможця і бажаємо творчих успіхів!

24.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Заголовок новини

І знову в перший день осені скликав Вересень до шкільного порогу мало не всіх мешканців села Переорки Вінницького району. 

Звичайно ж, головними винуватцями свята були наші першокласники. Для вісьмох маленьких українців та україночок 1 вересня 2017 року настав новий відлік часу, сповненого нових вражень, перших перемог та відкриттів на дорогах країни Знань. Вони прийшли до школи, схвильовані, з оберемками букетів, міцно тримаючись за руки батьків, які мов найдорожчий у світі скарб, передали їх першій вчительці Ляшко Раїсі Василівні. Зі словами привітання до них звернулись директор школи Сухорукова О. А., секретар Мізяківсько-Хутірської сільської ради Колосовська В. О., депутат сільської ради Маліновська Г. Л.,. Ледь стримуючи хвилювання, до малечі звернулись матусі першокласників Ільчук Лілія та Нелюбій Богдана, які урочисто пообіцяли визнавати самостійність своїх маленьких школярів та в усьому їм допомагати.

24.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято Першого вересня

І знову в перший день осені скликав Вересень до шкільного порогу мало не всіх мешканців села Переорки Вінницького району. 

Звичайно ж, головними винуватцями свята були наші першокласники. Для вісьмох маленьких українців та україночок 1 вересня 2017 року настав новий відлік часу, сповненого нових вражень, перших перемог та відкриттів на дорогах країни Знань. Вони прийшли до школи, схвильовані, з оберемками букетів, міцно тримаючись за руки батьків, які мов найдорожчий у світі скарб, передали їх першій вчительці Ляшко Раїсі Василівні. Зі словами привітання до них звернулись директор школи Сухорукова О. А., секретар Мізяківсько-Хутірської сільської ради Колосовська В. О., депутат сільської ради Маліновська Г. Л.юдвігівна.

24.09.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Всього новин: 88