Головна » Новини

Новини

Новорічне свято у нашій школі

25 грудня у школі відбулося чарвне дійство, створене самим учнями та вчителями — казкова вистава "Дванадцять місяців" у початковій школі та "Новорічні пригоди"  у старшій. Особливо глядачам сподобалась вистава, акторами якої виступали учні початкових класів. Діти та їх батьки спостерігали за пригодами дівчинки, яку зла мачуха із своїми доньками відіслала напередодні Нового року до лісу за пролісками. Маленькій героїні допомагали чарівні сніжинки, Снігуронька з Дідом Морозом, брати-місяці. І, звичайно, казка закінчилася щасливо: дівчинка отримала винагороду за доброту  та працьовитість, мачуха та її доньки подобрішали і попросили вибачення, принцеса стала скромнішою та слухняною. Глядачі дуже вдячні маленьким акторам та вчителям Бандус С. М., Кошель О. В., Гриневич Г. д., Ляшко Р. В., Олйник І. Л. за підготовку такого чудового свята.

13.01.2016 | Aдмін | Читати далі

Зробити свято солдату...

Напередодні дня вшанування Святого Миколая учні Переорської школи стали учасниками акції "Зроби свято солдату", запропонованої Громадською організацією "Народна перемога" в рамках проекту "Мольфар". Учнівське врядування школи закликало учнів прийняти участь у даній акції, метою якої є виготовлення ялинок, подарунків, вітальних листівок захисникам України до Новорічних свят. Також на батьківських зборах 10 грудня адміністрація школи звернулась до батьків учнів з проханням підтримати дану акцію та посприяти закупівлі смаколиків для подарункових ялинок, які планувалось подарувати до Дня святого Миколая пораненим бійцям у Вінницькому шпиталі.

Всі, і діти, і батьки відгукнулись на заклик. Батьками були закуплені солодощі, а школярі з натхненням взялись за виготовлення ялинок для воїнів антитерористичної операції. Учнів надихала ідея влаштувати справжнє свято для поранених бійців, тому вони проявили неабияку фантазію і старання. Всі ялинки були створені з великою любов’ю та вдячністю воїнам, які ціною власного життя захищають нашу свободу, мир в Україні і  на нашій рідній Вінницькій землі.

 

 

20.12.2015 | Aдмін | Читати далі

Священні символи України на уроці

"Треба берегти як зіницю ока безцінну культурну спадщину нашого народу"... Саме ці слова українського письменника О. Гончара стали епіграфом до відкритого уроку української мови у 6 класі з теми "Іменник як частина мови. Морфолгічні ознаки, синтаксична роль", який провела у 6 класі вчитель української мови Циба Любов Анатоліївна 18 грудня. Дійсно, весь урок був пронизаний ідеєю національно-патріотичного виховання дітей.  Школярі протягом уроку добре засвоїли не тільки програмовий навчальний матеріал, але й імена священних символів України, про які вони готували цікаві презентації та повідомлення. З метою закріплення вивченого на уроці Циба Л. А. запропонувала шестикласникам захоплюючі завдання: інтерактивне тестування, ігри  "Вилучи зайве", "Вміймай іменник" з відеопереглядом, "ЛІнгвістичний двобій", диктант з ключем. Кожне із цих завдань було спрямоване не тільки на повторення теми, але і формування любові до рідної мови, Батьківщини, традицій українського  народу. Урок заслужено отримав багато схвальних відгуків від вчителів, що були присутні на уроці.

20.12.2015 | Aдмін | Читати далі

Відкритий урок з математики

15 грудня у нашій школі вчителем математики Гаврищук Людмилою Василівною  було проведено відкритий урок у 6 класі з теми "Знаходження відсотка від числа". Тема уроку зацікавила школярів, адже для того, щоб вони змогли  засвоїти досить складний для свого віку матеріал, учителька обрала нестандартну форму уроку, а саме, захоплюючу мандрівку з пригодами і випробовуваннями., подолавши які, учні отримали цінний приз — нові знання. А ще — задоволення від добре  виконаної роботи, гарний настрій та позитивні емоції. Під час обговорення всі вчителі, що відвідали даний урок дійшли висновку, що він був спланований та проведений на високому рівні.

 

20.12.2015 | Aдмін | Читати далі

Андрієвські вечорниці

Традиційним стало унашій школі святкування Андрієвських вечорниць, яке щороку готує разом із своїми вихованцями вчитель української мови та літератури Циба Любов Анатоліївна. Вона не тільки виступає в якості сценариста та режисера свята, але і сама приймає у ньому участь. Цьго року ми стали свдками цікавої вистави, де вчителька була гостинною гоподинею вечорниць, а хлопці і дівчата співали, гадали, як прийнято у народі, жартували, дарували один одному подарунки. Дівчата частували гостей свята пирогами, варениками. а закінчилось дійство, звичайно, частуванням калитою.

13.12.2015 | Aдмін | Читати далі

Батьківські збори у школі

10 грудня 2015 року у школі відбулися загальношкільні батьківські збори на яких розглядалися такі питання:

1. Анкетування батьків щодо оцінки роботи затупника директора школи з навчально-виховної роботи Вороніної Н. П.

2. Про підсумки роботи школи та участь батьків у національно-патріотичному вихованні та допомозі учасникам АТО.

3. Про залучення батьків до інформаційного простору школи.

4. Про харчування учнів.

5. Про планування роботи щодо ремонту даху школи.

6. Про залучення учнів до читання.

13.12.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15
Всього новин: 88