Головна » Новини

Новини

Свято Знань у Переорській школі

Сонячним ранком 1 вересня подвір’я Переорської школи І-ІІ ступенів Вінницького району розцвіло дитячими посмішками, букетами осінніх квітів, білими бантиками, різнокольоровими кульками та сяючими новенькими ранцями. На свято Першого дзвоника, щоб побажати щасливої дороги у Країну Знань своїм школярам, здавалось, зійшлося усе село. 

Перед присутніми розгорнулось яскраве святкове дійство. Першокласників вітали Королева Знань та Букварик, які вручили щасливим дітлахам їхні перші підручники — букварі. Королева Знань, роль якої виконала учениця 5 класу Інна Барабаш, також подарувала всім присутнім пісню. Маленькі школярики у відповідь пообіцяли добре вчитися, любити свою Батьківщину, свою родину та рідну школу, бути старанними та допомагати старшим.

 

06.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Мітинг до Дня Перемоги

6 квітня у с. Переорки біля пам’ятника загиблим односельцям у роки Другої світової війни відбувся урочистий мітинг, присвячений вшануванню вічного подвигу нашого народу у боротьбі проти фашизму, а також вшануванню сучасних захисників України, учасників антитерористичної операції на сході України. Захід був організований  колетивом школи під керівництвом педагога-організатора Маціпури Л. М., у ньому прийняли участь голова Мізяківсько-Хутірської сільської ради Король В. І., депутут сільської ради Маліновська Г. Л., священник с. Переорки отець Юрій. 

 

09.05.2016 | Aдмін | Читати далі

День охорони праці та цивільного захисту

28 квітня у Переорській школі відбувся День охорони праці та цивільнго захисту. В програмі даного Дня були тренувальна евакуація, години спілкування по класах, присвячені охороні  праці, перегляд віеофільмів у старших класах та мультиплікаційних фільмів щодо безпеки життєдіяльності. 

09.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Семінар вчителів музичного мистецтва

27 квітня у Переорській школі відбувся районний семінар вчителів музичного мистецтва, який розпочався з презентації школи, проведеної заступником директора з навчально-виховної роботи Вороніною Н. П.. Далі досвідом роботи у використанні методів критичного мислення ділились вчителі Пибузької СЗШ І-ІІ ст. Семенюк О. В., Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст. Кашараба О. М., Писарівської СЗШ І-ІІІ ст. Баланчук О. А. Був проведений перегляд та аналіз відеоуроку музичного мистецтва в 4 класі Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст. О. В. Мазніцької.

09.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Акція "Зробимо Україну чистою разом!"

В рамках Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою разом!"  23 квітня у Переорській школі Переорській школі відбувся суботник у якому прийняли участь учні, вчителі та працівники школи. Було проведено прибирання теритоорії школи та частини села, що прилягає до школи, разом з автобусною зупинкою, побілено дерева, впорядковано шкільні квітники. 

09.05.2016 | Aдмін | Читати далі

62 річниця визволення села Переорки

18 березня учні та вчителі нашої школи зібралися біля пам’ятника  односельчанам, загиблим на фронтах Другої Світової війни на урочистий мітинг, присвячений 62-й річниці визволення села Переорки від німецько-фашистських загарбників, яка відзначається 20 березня. Вчитель історії Сухорукова Оксана Анатоліївна у своєму виступі нагадала присутнім про героїчні сторінки історії села,.що навіки залишилися у серцях багатьох поколінь. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за мирне небо над нашими головами, за наше вільне майбуття.

  

20.03.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15
Всього новин: 87