Головна » Новини

Новини

Заголовок новини

І знову в перший день осені скликав Вересень до шкільного порогу мало не всіх мешканців села Переорки Вінницького району. 

Звичайно ж, головними винуватцями свята були наші першокласники. Для вісьмох маленьких українців та україночок 1 вересня 2017 року настав новий відлік часу, сповненого нових вражень, перших перемог та відкриттів на дорогах країни Знань. Вони прийшли до школи, схвильовані, з оберемками букетів, міцно тримаючись за руки батьків, які мов найдорожчий у світі скарб, передали їх першій вчительці Ляшко Раїсі Василівні. Зі словами привітання до них звернулись директор школи Сухорукова О. А., секретар Мізяківсько-Хутірської сільської ради Колосовська В. О., депутат сільської ради Маліновська Г. Л.,. Ледь стримуючи хвилювання, до малечі звернулись матусі першокласників Ільчук Лілія та Нелюбій Богдана, які урочисто пообіцяли визнавати самостійність своїх маленьких школярів та в усьому їм допомагати.Розповідь про зустріч нового навчального року була б неповною, якби не прозвучали слова вдячності всім тим, хто влітку доклав чималих зусиль для того, щоб школа зустріла своїх учнів у повній готовності, відремонтована, чиста, затишна.

Тому слова подяки за допомогу в підготовці школи від усього педагогічного колективу, учнівського загалу і батьків учнів пролунали на урочистій лінійці спонсорам Кошелєву О. В., Баранову А. В., приватному підприємцю Антуху А. П., голові Мізяківсько-Хутірської сільської ради Королю В. І., депутату Маліновській Г. Л., отцю Юрію. Також  директор школи Сухорукова О. А. подякувала технічним працівникам Трофімець Т. І., Ляшко М. М., Гріщенку П. П., Антонішиній С. Л., Івацко Л. О., батькам та батьківським комітетам усіх класів за проведені ремонтні роботи. 

 24.09.2017 | Aдмін

Вернутись назад